Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Liga 1.CFGL 2017

1.CFGL 2017

1.Fotbalgolfová liga - ročník 2017


 zveřejňujeme první informace k vyhlášení 1.Fotbalgolfové ligy, která bude probíhat tento rok. V následujícím textu naleznete veškeré potřebné dokumenty k hernímu systém ligy a postupně budeme zvěřejňovat další potřebné informace přímo na internetu. Sleduj nás tedy na našem webu nebo facebooku a brzy se dozvíte další důležité informace.

 Základním předpokladem pro účast v lize, je stát se členem CFGA a mít platné členství pro aktuální rok. Proto prosíme toho, kdo si chce zahrát 1.Fotbalgolfovou ligu, zůčastnit se ligové soutěže jednotlivců či družstev a ještě není členem nebo nemá zaplacené členství, ať tak učiní dle instrukcí na stránkách http://www.cfga.cz/cz/s2106/Hraci/c2261-Clenstvi-CFGA.

 V případě, že již máte založený klub a chcete hrát i týmovou soutěž, je třeba dle pravidel ligy, vytvořit klubové týmy a nahlásit nominaci hráčů, kteří za váš klub a tým budou hrát - návod na vytvoření klubu, týmů a nominaci je k dispozici zde.

 Termíny oficiálních ligových turnajů ročníku 2017 jsou již kompletně zveřejněny - další turnaje na jednotlivých hřištích vzniknou následně, takže určitě bude kde a s kým hrát:) Turanaje jsou již zveřejněny na webu cfga.cz, jednotlivých webech fotbalparků a na portálu gscore.eu, včetně možnosti registrace. Dejte o sobě vědět, že chcete hrát a že chcete se stát případným dalším ligovým mistrem fotbalgolfu v ČR.

 Děkujeme a těšíme se na brzké shledání na některém z turnajů ročníku 2017.

 CFGA tým
 v čele s prezidentem CFGA Tomášem Neumannem
 

Dokumenty ke stažení

Hlavní partneři

FAČR John Deere KOMA Modular s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o. Bernard pivovar

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA. V roce 2020 přidala ke svým aktivitám i footgolf, přejmenovala se na Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA a stala se oficiálním členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG).

Důležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook