Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Hráči Registrace hráče-člena ČFGA

Registrace hráče-člena ČFGA

Registrace hráče-člena fotbalgolfu v rámci ČFGA


Pomocí této registrace získáte možnost využívat členství ČFGA na všech hřištích Fotbal Park a zároveň využívat celý systém gScore.eu, který přináší mnoho výhod pro správu Vašich profilů a možností v rámci fotbalgolfu. V případě, že se nechcete stát členy a chcete se pouze zaregistrovat na nějaký z turnajů, prosíme využijte přímé registrační odkazy na jednotlivých turnajích.

Upozornění:

V případě, že jste již někdy v minulosti odehrál nějaký turnaj evidovaný na portálu gScore.eu, prosíme zjistěte si, jestli jste již registrovaným hráčem portálu pomocí tohoto odkazu a vyhledávání na dané stránce. Předejdete tím několikanásobné registraci a následnému párování účtů. Pokud již Váš účet na portálu gScore.eu existuje a chcete se stát členy CFGA, postupujte dle pokynů na stránce Členství CFGA a jako variabilní symbol použijte ID hráče, který naleznete na detailu svého veřejného profilu na gScore.eu. Pro získání přístupového jména a hesla nás kontaktujte na této stránce.

Přihlašovací informace

Základní informace

Kontaktní informace

Další informace

Hlavní partneři

Bernard pivovar John Deere FAČR KOMA Modular s.r.o. PepsiCo CZ, s.r.o.

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA. V roce 2020 přidala ke svým aktivitám i footgolf, přejmenovala se na Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA a stala se oficiálním členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG).

Důležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook