Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Novinky Rozhodnutí STDK / jednohlasně / k doplnění pravidla o registraci na turnaj

Detail novinky

29.06.2020

Rozhodnutí STDK / jednohlasně / k doplnění pravidla o registraci na turnaj


Pokud se hráč registruje na oba turnajové dny /liga so-ne/ a z nějakého důvodu odehraje pouze jeden den, je automaticky DNF na celý ligový turnaj. Pokud měl vážný, osobní, apod. důvod, případně se zranil nebo mu nedovolil dále hrát zdravotní stav, je jeho povinností se do středy /po ligovém turnaji/ relevantně omluvit STDK, příp. doručit lékařskou zprávu elektronicky na tuto adresu - stdk@cfga.cz. Tyto omluvy STDK posoudí /čtvrtek/ a podle jejího rozhodnutí budou v pátek oficiálně potvrzeny turnajové výsledky. Pokud tento hráč nedoručí omluvné dokumenty ve stanoveném termínu, DNF platí.

STDK Petr Tata Šolc

Aktualizováno dne 6.8.2020

Pokud se hráč registruje na oba turnajové dny /liga so-ne/ a z nějakého důvodu odehraje pouze jeden den, je automaticky DNF na celý ligový turnaj. Pokud měl vážný, osobní, apod. důvod, případně se zranil nebo mu jeho stav nedovolil dále hrát, je jeho povinností se do 8 dnů/po ligovém turnaji/ písemně emailem relevantně omluvit a doložit důvod včetně důkazního materiálu na adresu - stdk@cfga.cz. Tyto omluvy STDK posoudí a podle jejího rozhodnutí budou dopočítány výsledky. Pokud tento hráč nedoručí omluvné dokumenty ve stanoveném termínu, DNF platí. Nelze se dohlašovat ani ze soboty na neděli. Členové STDK apelují na hráče, aby různé excesy na turnajích řešili hráči okamžitě, tzn. ihned na místě v danou dobu tak, jak je to psáno v pravidlech fotbalgolfu.

Předseda STDK, Roman Fišer

Další novinky

24.06.2020 Instruktážní video na markování

Před dalším ligovým víkendem jsem si pro vás připravil malé naučné video o správném markování....

30.05.2020 Aktuální výsledky po odehraném 1.kole v Praze

1.CFGL má spočítáno jak celkové pořadí tak i aktuální ročník 2020 po odehraném prvním turnaji v roce ve FotbalParku Praha...

Hlavní partneři

Bernard pivovar FAČR PepsiCo CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky SportHelp.cz, z. s. KOMA Modular s.r.o. John Deere

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA. V roce 2020 přidala ke svým aktivitám i footgolf, přejmenovala se na Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA a stala se oficiálním členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG).

Důležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook