Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Novinky Důležité info o 1.CFGL - rozhodnutí STDK o rostřelu

Detail novinky

19.07.2022

DŮLEŽITÉ


Rozhodnutí STDK CFGA - 19.7.2022

  • Zpráva STDK
    • V půlce ligy upřesňujeme rozstřely při ligových víkendech české fotbalgolfové ligy. Při sobotních regionálních turnajích jsou vždy rozstřely na prvních třech místech, pokud mají hráči shodné výsledky. Je to z důvodu, že pořadatelé tento turnaj vyhlašují a odměňují hráče. Netýká se dvojic, ty se dopočítávají a vyhlašování proběhne na závěr sezóny. Národní turnaj se dopočítává podle lépe odehraných jamek, vyhlašování opět na závěr sezóny. Turnaj Major roztřely mají, a to z důvodu, že se hrají 4 kola. Uznáváme chybu a omlouváme se za případné komplikace.
    • Závěrem bych chtěl ještě dodat, že všichni členové STDK tuto funkci dělají bez nároku na honorář a chybovat je lidské. Druhá půlka turnajů je před námi, přejeme všem hodně štěstí a krásný zbytek léta.

Předseda STDK Roman Fišer 

Další novinky

04.03.2022 Kalendář pro rok 2022 je tu!

Letošní ročník bude bohatý nejen na nové hřiště ale i na řadu turnajů - měníme strukturu ligy a tomu odpovídá i počet turnajů;)

23.05.2021 Mistrovství světa ve fotbalgolfu 2021 je za námi.

Je toho moc,co bych chtěl napsat. Začnu tím, že bych chtěl poděkovat všem partnerům a sponzorům za pomoc při pořádání této velké sportovní události...

Hlavní partneři

John Deere PepsiCo CZ, s.r.o. KOMA Modular s.r.o. FAČR Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky SportHelp.cz, z. s. Bernard pivovar

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA. V roce 2020 přidala ke svým aktivitám i footgolf, přejmenovala se na Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA a stala se oficiálním členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG).

Důležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook