Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Novinky Důležité info o 1.CFGL - rozhodnutí STDK o rostřelu

Detail novinky

19.07.2022

DŮLEŽITÉ


Rozhodnutí STDK CFGA - 19.7.2022

  • Zpráva STDK
    • V půlce ligy upřesňujeme rozstřely při ligových víkendech české fotbalgolfové ligy. Při sobotních regionálních turnajích jsou vždy rozstřely na prvních třech místech, pokud mají hráči shodné výsledky. Je to z důvodu, že pořadatelé tento turnaj vyhlašují a odměňují hráče. Netýká se dvojic, ty se dopočítávají a vyhlašování proběhne na závěr sezóny. Národní turnaj se dopočítává podle lépe odehraných jamek, vyhlašování opět na závěr sezóny. Turnaj Major roztřely mají, a to z důvodu, že se hrají 4 kola. Uznáváme chybu a omlouváme se za případné komplikace.
    • Závěrem bych chtěl ještě dodat, že všichni členové STDK tuto funkci dělají bez nároku na honorář a chybovat je lidské. Druhá půlka turnajů je před námi, přejeme všem hodně štěstí a krásný zbytek léta.

Předseda STDK Roman Fišer 

Další novinky

04.03.2022 Kalendář pro rok 2022 je tu!

Letošní ročník bude bohatý nejen na nové hřiště ale i na řadu turnajů - měníme strukturu ligy a tomu odpovídá i počet turnajů;)

23.05.2021 Mistrovství světa ve fotbalgolfu 2021 je za námi.

Je toho moc,co bych chtěl napsat. Začnu tím, že bych chtěl poděkovat všem partnerům a sponzorům za pomoc při pořádání této velké sportovní události...

Hlavní partneři

FAČR PepsiCo CZ, s.r.o. Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. John Deere

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA. V roce 2020 přidala ke svým aktivitám i footgolf, přejmenovala se na Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA a stala se oficiálním členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG).

Důležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook