Kontakt Jazyk CZ EN
Úvod Novinky Důležité info o 1.CFGL - rozhodnutí STDK o Radonicích a Plzni

Detail novinky

18.08.2022

DŮLEŽITÉ


Rozhodnutí STDK CFGA - 18.8.2022

  • Zpráva STDK
    • Chceme vás informovat o důležité změně v ligovém kalendáři 2022. Ligový turnaj v Radonicích, který se měl uskutečnit v září, víkend 10.-11., se pro letošek škrtá. Ligový turnaj v Plzni, který se bude konat v září, víkend 24.-25., zástupci fotbalparku Plzeň, nejpozději 14 dní před touto akcí, rozhodnou, zda bude jejich hřiště pro Ligu hratelné. Pokud ne, je připravená náhradní varianta v Praze. Provedeme změnu také v bodovaných turnajích a z původních 12 to bude na 11. Děkujeme za pochopení a přejeme všem hodně štěstí na závěrečných turnajích letošní ligy a krásný zbytek léta. 

Předseda STDK Roman Fišer 

Další novinky

19.07.2022 Důležité info o 1.CFGL - rozhodnutí STDK o rostřelu

V půlce ligy upřesňujeme rozstřely při ligových víkendech české fotbalgolfové ligy. Při sobotních regionálních turnajích jsou vždy...

04.03.2022 Kalendář pro rok 2022 je tu!

Letošní ročník bude bohatý nejen na nové hřiště ale i na řadu turnajů - měníme strukturu ligy a tomu odpovídá i počet turnajů;)

Hlavní partneři

Bernard pivovar KOMA Modular s.r.o. John Deere PepsiCo CZ, s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky SportHelp.cz, z. s. FAČR

Základní informace

Historie fotbalgolfu V ČR začala na podzim roku 2013, kdy byla založena Česká fotbalgolfová asociace - ČFGA,
která se stala členem World footballgolf association - WFGA. V roce 2020 přidala ke svým aktivitám i footgolf, přejmenovala se na Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA a stala se oficiálním členem Mezinárodní světové federace pro footgolf - Federation for International FootGolf (FIFG).

Důležité odkazy

World Footballgolf Association logo gScore logo

Mediální partneři

Hofo TV Časopis Gol.cz

Najdete nás na sociálních sítích

ČFGA na Facebook