Contact Language CZ EN
Home League 1.CFGL 2017

1.CFGL 2017

1.Fotbalgolfová liga - ročník 2017


 zveřejňujeme první informace k vyhlášení 1.Fotbalgolfové ligy, která bude probíhat tento rok. V následujícím textu naleznete veškeré potřebné dokumenty k hernímu systém ligy a postupně budeme zvěřejňovat další potřebné informace přímo na internetu. Sleduj nás tedy na našem webu nebo facebooku a brzy se dozvíte další důležité informace.

 Základním předpokladem pro účast v lize, je stát se členem CFGA a mít platné členství pro aktuální rok. Proto prosíme toho, kdo si chce zahrát 1.Fotbalgolfovou ligu, zůčastnit se ligové soutěže jednotlivců či družstev a ještě není členem nebo nemá zaplacené členství, ať tak učiní dle instrukcí na stránkách http://www.cfga.cz/cz/s2106/Hraci/c2261-Clenstvi-CFGA.

 V případě, že již máte založený klub a chcete hrát i týmovou soutěž, je třeba dle pravidel ligy, vytvořit klubové týmy a nahlásit nominaci hráčů, kteří za váš klub a tým budou hrát - návod na vytvoření klubu, týmů a nominaci je k dispozici zde.

 Termíny oficiálních ligových turnajů ročníku 2017 jsou již kompletně zveřejněny - další turnaje na jednotlivých hřištích vzniknou následně, takže určitě bude kde a s kým hrát:) Turanaje jsou již zveřejněny na webu cfga.cz, jednotlivých webech fotbalparků a na portálu gscore.eu, včetně možnosti registrace. Dejte o sobě vědět, že chcete hrát a že chcete se stát případným dalším ligovým mistrem fotbalgolfu v ČR.

 Děkujeme a těšíme se na brzké shledání na některém z turnajů ročníku 2017.

 CFGA tým
 v čele s prezidentem CFGA Tomášem Neumannem
 

Dokumenty ke stažení

Main partners

KOMA Modular s.r.o. FAČR John Deere Bernard pivovar PepsiCo CZ, s.r.o.

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

World Footballgolf Association logo gScore logo

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://fotbalgolf.cfga.cz