Contact Language CZ EN
Home News Rozhodnutí STDK / jednohlasně / k doplnění pravidla o registraci na turnaj

News detail

6/29/2020

Rozhodnutí STDK / jednohlasně / k doplnění pravidla o registraci na turnaj


Pokud se hráč registruje na oba turnajové dny /liga so-ne/ a z nějakého důvodu odehraje pouze jeden den, je automaticky DNF na celý ligový turnaj. Pokud měl vážný, osobní, apod. důvod, případně se zranil nebo mu nedovolil dále hrát zdravotní stav, je jeho povinností se do středy /po ligovém turnaji/ relevantně omluvit STDK, příp. doručit lékařskou zprávu elektronicky na tuto adresu - stdk@cfga.cz. Tyto omluvy STDK posoudí /čtvrtek/ a podle jejího rozhodnutí budou v pátek oficiálně potvrzeny turnajové výsledky. Pokud tento hráč nedoručí omluvné dokumenty ve stanoveném termínu, DNF platí.

STDK Petr Tata Šolc

Aktualizováno dne 6.8.2020

Pokud se hráč registruje na oba turnajové dny /liga so-ne/ a z nějakého důvodu odehraje pouze jeden den, je automaticky DNF na celý ligový turnaj. Pokud měl vážný, osobní, apod. důvod, případně se zranil nebo mu jeho stav nedovolil dále hrát, je jeho povinností se do 8 dnů/po ligovém turnaji/ písemně emailem relevantně omluvit a doložit důvod včetně důkazního materiálu na adresu - stdk@cfga.cz. Tyto omluvy STDK posoudí a podle jejího rozhodnutí budou dopočítány výsledky. Pokud tento hráč nedoručí omluvné dokumenty ve stanoveném termínu, DNF platí. Nelze se dohlašovat ani ze soboty na neděli. Členové STDK apelují na hráče, aby různé excesy na turnajích řešili hráči okamžitě, tzn. ihned na místě v danou dobu tak, jak je to psáno v pravidlech fotbalgolfu.

Předseda STDK, Roman Fišer

Next news

6/24/2020 Instruktážní video na markování

Před dalším ligovým víkendem jsem si pro vás připravil malé naučné video o správném markování....

5/30/2020 Aktuální výsledky po odehraném 1.kole v Praze

1.CFGL má spočítáno jak celkové pořadí tak i aktuální ročník 2020 po odehraném prvním turnaji v roce ve FotbalParku Praha...

Main partners

PepsiCo CZ, s.r.o. Bernard pivovar John Deere FAČR KOMA Modular s.r.o. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky SportHelp.cz, z. s.

Basic information

The history of the FootballGolf in the Czech Republic has begun in fall 2013 when the Česká footgolfová a fotbalgolfová asociace z.s. - CFGA
was founded and became a member of the World Footballgolf Association

Important links

World Footballgolf Association logo gScore logo

Media partners

Hofo TV Časopis Gol.cz

You can find us on social media

http://fotbalgolf.cfga.cz